Monster Notebook Alınır Mı ?

monster alinir mi

Merhaba arkadaşlar birçok insanın merak ettiği marka olan Monster Notebook hakkında bugün sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

monster notebook alınır mı

Monster Notebook Kimdir ?

Monster Notebook bir oyun bilgisayarı markasıdır. Şirket temel amaç olarak oyuncu bilgisayarları üretir. Kendileri ait mouse, sırt çantası gibi ekipmanları da mevcuttur. Monster notebook bir Türk markasıdır ve fakat bilgisayar parçaları kendi üretimleri değildir. Laptopu tasarlama ve üretme aşamalarını kendileri yapmaktadırlar.

Monster Notebook firmasını diğer firmalardan ayıran şey ise onların müşteri hizmetleridir diyebiliriz. Ürünleri hakkında tam destek sundukları gibi ücretsiz bakım onarım gibi hizmetleri de vardır ve müşteri memnuniyeti onlar için son derece önemli bir husus.

monster notebook

Bir diğer konu ise ucuz olması. Monster Notebook’un oyuncu bilgisayarlarına baktığımızda diğer markalardan daha ucuz ve aynı donanımda bilgisayarlar ürettiklerini görüyoruz. Bunda Türk firması olmalarının çok büyük bir artısı var tabi ki.

Ben de bir Monster Notebook kullanıcısıyım. Abra a7 v7.1.2 kullanıyorum. Almadan önce bu kadar ucuz olmasınından dolayı kalitesiz olacak gibi bir ön yargım vardı fakat bilgisayarım ile tam 1 yılı geride bıraktım ve hiç bir şikayet yaşamadım. Bilgisayarın pilinden diğer parçalarına hepsi ilk günkü gibi çalışıyor.

Monster kullanıcıları önemseyen bir firma

Bilgisayarınızda bir sorun olduğunda ücretsiz destek hatta bilgisayar değişimi yapan bir firma kendileri. Buna ek olarak bilgisayarı açıp temizlerseniz veya ssd ram takarsanız garantiyi götürmüyor. Ve en önemli özelliklerden birisi monster notebook bilgisayarınızın garantisi bitse bile ömür boyu ücretsiz temizlik, bakım hizmeti veriyor. Bu bence çok değerli anlayışlı bir hizmet.

Monster Notebook sitesine gidip bilgisayarlarını incelemek isterseniz buradan gidebilirsiniz : https://www.monsternotebook.com.tr/

Sonuç : Almalı Mıyım ?

Ben şahsen 1 yıldır Monster notebook kullanıcısı olarak size kesinlikle tavsiye ediyorum. Performans ve kalite ikisi de üst düzey. Çevremdeki insanlara da Monster aldırdığım oldu ve gayet memnunlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*